Kochani Widzowie Teatru Na Dole! 25 04 2018 T– Dzikie Ballady Adama M- nie bójcie się Mickiewicza! Bójcie się tylko zjaw, miast podwodnych i duchów – to jest tak opowiedziane przez Adama, że można się zasłuchać! Jest też muzykowanie z ducha duchów. Uczniom podwyższam z darmowych biletów na pięć złotych bo jak za darmo to nie przychodzą. Zapraszam!!! Joanna Szczepkowska


 

Szczepkowska recenzja400"Kreacje, które stworzyła Szczepkowska" "każą myśleć, jak zagadkową, jak tajemniczą sprawą jest wielkie aktorstwo. W pewnym sensie wielki aktor jest istotą bezcielesną. Nie chodzi o to, że nie ma ciała. Ma, oczywiście, ale robi z nim coś takiego, że to ciało przestaje istnieć, jako materialny przedmiot."

pisał Jerzy Niecikowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Słynna kiedyś pianistka  przypadkowo spotyka młodego lidera ekstrawaganckiego zespołu muzycznego. Dwa zupełnie odmienne spojrzenia, dwie różne epoki i przede wszystkim – dwa pokolenia, koncertowo prowadzące ze sobą osobliwą grę, w której ścierają się dwie odmienne osobowości: samotna z wyboru i nieodnajdująca się we współczesnym świecie Marta oraz goniący za sukcesem, rozgłosem i ciągłym „dzianiem się” Piotr.  Co wyniknie z tego spotkania? Jaką tajemnicę kryje Marta? I kim jest tytułowa Pelcia?